Кращий ламінат для квартири: види та переваги

Практичність та красивий зовнішній вигляд – основні причини, через які ламінат став невід’ємною частиною інтер’єрів квартир та приватних будинків. Сучасні покриття для підлоги виробляються з використанням високоякісної сировини, тому готова продукція відповідає екологічним стандартам і безпечна для здоров’я людини.

З кожним роком виробники представляють на ринку оновлені колекції, що відрізняються стилістикою, технологією виготовлення, квітами та малюнками. Якщо раніше, бездоганною якістю відзначалися покриття для підлоги європейських брендів, зараз в салонах можна купити ламінат для квартири ризніх торгових марок з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Дізнатися скільки коштує ламінат і який існує асортимент, ви можете в інтернет магазині holz.ua

Переваги укладання ламінату у квартирі

Переваги укладання ламінату у квартирі

Підлога – це група товарів, в яку включені натуральні та штучні матеріали для облаштування підлоги. Вибирати відповідну підлогу слід з урахуванням експлуатаційних характеристик приміщення та технічних параметрів самих покриттів.

Ламінат можна вважати «золотою серединою» серед підлогової продукції, оскільки він поєднує привабливий малюнок природних матеріалів, зносостійкість, довговічність. Залежно класу зносостійкості визначається сфера використання покриття. Для торгових залів, офісів підійде продукція 34 класи або 33 класи. Виробники таких колекцій гарантують тривалий термін служби, за рахунок надійного верхнього шару, стійкого до стирання та механічних деформацій. Найкращий ламінат для квартир – це покриття 31-32 класу, але також можна купувати і 33 клас, якщо у квартирі є зони з високою прохідністю.

Ламінована підлога характеризується великою кількістю плюсів, і це не тільки доступна вартість, порівняно з паркетною продукцією. Віддаючи перевагу ламінату при складанні дизайнерського проекту, власники квартир можуть розраховувати на такі переваги:

  • Зовнішній вигляд не відрізняється від підлог із натурального настилу. Декоративний малюнок, кольорова гама відповідає природним матеріалам – дереву, каменю, та відрізнити їх зможе не кожен фахівець.
  • Високий клас зносостійкості. На покритті не залишаються сліди від пазурів тварин, підборів. Надійний зовнішній шар перешкоджає утворенню подряпин, на ньому не залишається слідів від габаритних меблів, комп’ютерних стільців.
  • Застосування сучасних технологій гарантує збереження кольору та блиску при постійній дії ультрафіолету.
  • Ламінат не деформується при контакті з високими температурами – запалені сірники, що впали на підлогу, непогашені сигарети, нагрівальні електроприлади.
  • Простота монтажу. Складання ламінату виконується через замкову систему, тому укладанням може займатися не професіонал, достатньо ознайомитися з рекомендаціями щодо укладання і чітко ним слідувати.
  • Наявність замкової системи дозволяє легко і швидко розібрати підлогу, що є актуальним при необхідності переїзду або деформації окремих планок. Іншими словами, якщо на ламелі виникла вада, які не підлягає ремонту, не потрібно змінювати всю підлогу, досить купити одну ламель з цієї колекції і виконати її заміну.
  • Екологічна безпека. Купуючи ламінат для квартири багато хто сумнівається в його екологічності, тому що це не натуральний тип покриттів. Ламінована підлога проходить сертифікацію та перевіряється на предмет відповідності екологічним стандартам. Сучасні підлоги, що ламінують, виробляються без використання хімічно активних речовин, які могли б завдати шкоди здоров’ю людини, тому вони рекомендовані для монтажу в житлових кімнатах.
  • Вартість ламінату дозволяє виконати бюджетний ремонт, так і реалізувати елітний дизайнерський проект. Порівнюючи ціни на паркет і ламінат, можна говорити, що вартість останнього в кілька разів менша за масив. Невибагливість догляду. Чищення та вологе прибирання ламінату в квартирі виконується за необхідності. Для цього не обов’язково використовувати спеціалізовану хімію, досить теплу воду.

Виходячи з перерахованих переваг стає зрозумілим, чому для квартир найкращим варіантом є укладання ламінату. З урахуванням плюсів покриття, а також технічної інформації щодо колекцій вдасться підібрати найкращий для квартири ламінат.

Види ламінату

Види ламінату

В інтернет магазині holz.ua представлена ​​велика кількість ламінованих покриттів, що відрізняються формою, кольором, типом поверхні, товщиною ламелі та іншими характеристиками. Щоб підібрати найкращийдля квартири ламінат, не обов’язково аналізувати всі технічні параметри, достатньо визначитися з ключовими критеріями і під них підбирати товар.

Одним із основних критеріїв, на який орієнтуються покупці, вважається зносостійкість. За цим параметром ламінат ділиться на чотири класи:

  • 31 клас покриття – це продукція для приміщень з невеликою прохідністю, до яких відносять спальні кімнати, комори;
  • 32 клас – витримує середні навантаження, тому підходить для всіх кімнат у квартирі, а також для офісних приміщень;
  • 33 клас- Призначений для інтенсивних навантажень. Термін служби оцінюється у 20 років, а серед рекомендованих приміщень для укладання – вітальні, коридори, кухні, офіси;
  • 34 клас – покриття комерційного призначення, розраховані підвищені навантаження.

Для домашнього використання фахівці рекомендують ламінат 32 та 33 класів. Покриття 31 класу не розраховані на постійні навантаження, тому їхнє укладання можливе в спальних кімнатах, гардеробах або коморах. Якщо говорити про покупку ламінату 34 класу для квартири, таке рішення не є доцільним. Тобто це зайва витрата грошей, тому що в домашніх умовах термін даного покриття безмежний, а власники, як правило, вже через 5 років захочуть освіжити ремонт.

Розглядаючи види ламінату для квартири, не варто забувати про зовнішню фактуру. За цим критерієм розрізняють такі типи ламінованої підлоги:

  • Класичне дерево. Декоративний та зовнішній захисний шар повністю імітують структурний малюнок масиву. Більше того, виробники застосовують технології, що дозволяють робити полімерний шар шорстким, тим самим імітуючи текстуру.
  • Зістарене дерево – покриття з помітними згладженими нерівностями.
  • Глянець. Цей вид покриттів розробили нещодавно, а популярністю він почав користуватися після європейських виставок. На вигляд укладені ламелі створюють єдину лаковану підлогу, без видимих ​​слідів з’єднань. Таке покриття актуальне для кухонь, балконів та віталень.
  • Текстури. Особливою популярністю серед власників приватних будинків та квартир користується паркет із технологією брашування, коли волокна яскраво виражені на поверхні планки. Такий же ефект пропонують виробники ламінату, продукція максимально наближена за кольором та фактурою до масиву.
  • Рельєф – дошки з невеликими рисками та заглибленнями по всій довжині, завдання яких не полягає у копіюванні дерев’яного малюнка, а лише підкреслює шорсткість.

Висновок

При виборі ламінату для підлоги необхідно звернути увагу на кілька ключових аспектів. Перш за все, варто звернути увагу на тип з’єднання, оскільки він визначає складність монтажу і надійність покриття.

Крім того, важливо звернути увагу на клас зносостійкості, який залежить від того, яку навантаження буде викладено на підлогу. Не менш важливим є зовнішній вигляд ламінату, оскільки він повинен відповідати стилю і інтер’єру приміщення.

При виборі ламінату не варто забувати про якість матеріалу та його виробника, оскільки це може вплинути на термін служби і якість покриття. Враховуючи всі ці фактори, можна вибрати ламінат, який буде максимально відповідати потребам та вимогам.

Previous post Використання фрезера в нейл-індустрії
Next post З якої тканини краще купувати постільну білизну?